Trwa ładowanie...
d1e2n9k

Będzie trzecie "Sin City"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będzie trzecie "Sin City"
d1e2n9k

Choć film "Sin City: Damulka warta grzechu" trafi do kin dopiero w sierpniu, *Robert Rodriguez i Frank Miller już myślą o realizacji kolejnego sequela.*

Przypomnijmy, że "Sin City: Damulka warta grzechu" będzie kontynuacją przeboju "Sin City: Miasto grzechu" z 2005 roku. Oba filmy powstały w oparciu o komiksy Franka Millera, który wraz z Robertem Rodriguezem wyreżyserował adaptacje i napisał do nich scenariusze. Choć na nową odsłonę fani będą musieli poczekać do sierpnia, Miller już nosi się z zamiarem nakręcenia kolejnego filmu.

- Wczoraj wieczorem obejrzałem z Frankiem nasz nowy film z serii "Sin City" - zdradził Rodriguez. - Frank nie miał żadnych uwag, był w stu procentach zadowolony. A potem powiedział: "Teraz czas na część trzecią". I zaczął przedstawiać mi pomysły na ten film. On już siedzi w nim myślami.

d1e2n9k

Tymczasem 22 sierpnia w polskich kinach zagości "Sin City: Damulka warta grzechu". Przypomnijmy, że bohaterem będzie odmieniony Dwight (Josh Brolin) ścigany przez jedyną kobietę, jaką w życiu kochał - Avę Lord (Eva Green). U boku Brolina i Green wystąpią Mickey Rourke, Jessica Alba, Bruce Willis, Rosario Dawson, Jaime King, Joseph Gordon-Levitt, Dennis Haysbert, Christopher Meloni, Jeremy Piven, Ray Liotta i Juno Temple.

d1e2n9k

Podziel się opinią

Share
d1e2n9k
d1e2n9k