Trwa ładowanie...
mick jagger
19-12-2008 04:33

Ben Affleck i Mick Jagger dla Konga

Ben Affleck i Mick Jagger dla KongaŹródło: megafon.pl
d2lefmd
d2lefmd

Ben Affleck i Mick Jagger nakręcili wspólnie film, który ma przybliżyć światu problemy rozdartej konfliktami Republiki Konga.

Panowie wspólnie stworzyli obraz "Gimme Shelter", który wziął nazwę od piosenki The Rolling Stones. Utwór został nagrany przez Micka Jaggera i pozostałych członków zespołu w 1969 roku jako protest przeciwko wojnie w Wietnamie.

- Zbyt wielu ludzi się tym nie przejmuje albo woli nie przejmować - wyjaśnił Affleck. - Nalegam, nie odwracajcie wzroku, nie wyłączajcie telewizji, gdy widzicie wiadomości o przemocy w Republice Konga.

The Rolling Stones dodatkowo oddali utwór "Gimme Shelter" na rzecz kampanii, która ma na celu zebranie pieniędzy na pomoc humanitarną dla Konga.

d2lefmd

- Mam nadzieję, że to wideo przybliży światu problemy tysięcy przesiedlonych i tysięcy niewinnych, którzy ciągle tracą życie w Kongu - dodał Jagger.

Bena Afflecka będziemy mogli podziwiać od 20 marca 2009 roku w komedii "Nie zależy mu na tobie". Reżyserski dorobek aktora zamyka dramat "Gdzie jesteś Amando?", który trafił do polskich kin w lutym 2008 roku.

Studyjną dyskografię The Rolling Stones zamyka album "A Bigger Bang" wydany we wrześniu 2005 roku.

d2lefmd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lefmd