Trwa ładowanie...

Benedict Cumberbatch i Adam Scott u boku Johnny'ego Deppa

Benedict Cumberbatch i Adam Scott u boku Johnny'ego Deppa
dkjorwk
dkjorwk

Benedict Cumberbatch zastąpi Guya Pearce'a i zagra u boku Johnny'ego Deppa oraz Joela Edgertona w opartym na faktach filmie "Black Mass". W obsadzie znalazł się również Adam Scott.

Głównym bohaterem obrazu będzie gangster z Bostonu, James "Whitey" Bulger (Johnny Depp). Stał on na czele gangu Winter Hill, zajmującego się szeroko zakrojoną działalnością, od sprzedaży narkotyków po dostarczanie broni dla IRA. Do rozwoju kariery przestępcy przyczynił się agent John Connolly (Joel Edgerton), przyjaciel z dzieciństwa i członek FBI. Tajemnicze zniknięcie Bulgera wywołało przed laty poważny skandal.

Benedict Cumberbatch zastąpi Guya Pearce'a i wcieli się w jednego z braci Bulgera. Adam Scott zagra natomiast agenta FBI Roberta Fitzpatricka. W obsadzie filmu są też Dakota Johnson, Juno Temple i Jesse Plemons.

Za kamerą projektu stanął Scott Cooper. Scenariusz Marka Mallouka i Jeza Butterwortha powstał w oparciu o książkę "Black Mass: Whitey Bulger, The FBI, And A Devil's Deal" Dicka Lehra i Gerarda O'Neilla. Prace na planie rozpoczęły się w tym miesiącu.

dkjorwk

Benedict Cumberbatch, który niedawno odwiedził Kraków w ramach festiwalu OFF Plus Camera, znany jest z serialu "Sherlock" oraz z filmów "W ciemność: Star Trek", "Sierpień w hrabstwie Osage", "Zniewolony: 12 Years a Slave", a także z trylogii "Hobbit". W ciągu najbliższych miesięcy na ekrany kin trafią kolejne produkcje z aktorem w obsadzie. Anglika będziemy mogli podziwiać w obrazie "Hobbit: Tam i z powrotem" (grudzień 2014) i dramacie biograficznym "The Imitation Game" (styczeń 2015).

Adam Scott jest gwiazdą serialu "Parks and Recreation". Na dużym ekranie wystąpił ostatnio w filmach "A.C.O.D." i "Sekretne życie Waltera Mitty".

dkjorwk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkjorwk