Trwa ładowanie...
benedict cumberbatch
09-05-2014 04:04

Benedict Cumberbatch już w Krakowie

Benedict Cumberbatch już w Krakowie
dh5z2e4
dh5z2e4

W czwartek na krakowskich Balicach wylądował gwiazdor serialu "Sherlock" *Benedict Cumberbatch. Aktor jest gościem festiwalu Off Plus Camera.*

Informacja o przyjeździe Cumberbatcha wywołała prawdziwą euforię wśród jego polskich fanów. Organizatorów imprezy zalała fala zapytań dotyczących możliwości spotkania z aktorem.

Cumberbatch przyjeżdża jednak nie po to, by promować serial o londyńskim detektywie czy też swoje hollywoodzkie superprodukcje. W Krakowie - razem z producentami Adamem Acklandem i Adamem Selvesem i aktorem Nickiem Moranem - pokaże krótkometrażowy film "Little Favour" w reżyserii i według scenariusza Patricka Viktora Monroe.

dh5z2e4

Gwiazdor "Sherlocka" jest współproducentem obrazu. Zagrał w nim także główną rolę - żołnierza Wallace'a, który cierpi na zespół stresu pourazowego. Mężczyzna przed siedmiu laty opuścił armię. Myślał, że to już rozdział zamknięty. Jednak pewnego dnia zjawia się u niego dawny kolega, James, któremu zawdzięcza życie. Prosi o drobną przysługę?

W związku z ogromnym zainteresowaniem projekcją "Little Favour" i spotkaniem z twórcami organizatorzy festiwalu Off Plus Camera informują, że udział w wydarzeniu (10 maja, kino Kijów.Centrum) wezmą osoby posiadające bilety zerowe z karnetem lub akredytacją. Pozostałe wejściówki będzie można wygrać w konkursach. Szczegółów należy szukać na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku. Sprzedaż biletów nie jest prowadzona.

dh5z2e4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh5z2e4