ycipk-72aie3
ycipk-72aie3

Bez uczucia - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Bez uczucia to film przedstawiający losy pisarza Zacha, szukającego natchnienia w alkoholu i romansach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-72aie3
Bez uczucia WP Film
Podziel się

Bez uczucia – opis

Bez uczucia to amerykańska komedia z 1989 roku, napisana i wyreżyserowana przez Blake'a Edwardsa, z udziałem Johna Rittera. Głównym bohaterem jest niegdyś bardzo popularny pisarz, zdobywca nagrody Pulitzera, Zach Hutton. Kiedy go poznajemy przeżywa kryzys twórczy. Szuka natchnienia w alkoholu i licznych romansach. Niestety, pewnego dnia jego żona Alex nakrywa go z kochanką i żąda rozwodu. Zrozpaczony pisarz prosi żonę o kolejną szansę, lecz nie nie potrafi zrezygnować z dotychczasowego trybu życia. To nie koniec jego kłopotów, Molly, jego kolejna zdobycz, porzuca go i podpala mu dom. Załamany Hutton opowiada swoje problemy prawnikowi Jake'owi oraz barmanowi Barneyowi. Literat topi żale w alkoholu i niebawem popada w depresję. Pod wpływem procentów powoduje wypadek samochodowy i trafia do aresztu. Niedługo potem otrzymuje zaskakującą wiadomość – Alex planuje ponownie wyjść za mąż...

Bez uczucia – ciekawostki

ycipk-72aie3

Nina Foch, która grała teściową Johna Rittera w filmie Bez uczucia, była niegdyś nauczycielem Rittera, kiedy był studentem Hollywood High School, dlatego John Ritter niezbyt ucieszył się, kiedy spotkał się z nią ponownie na planie filmu.
Raye Hollitt, wcielająca się w postać Lonnie – kochanki kulturystki, zagrała postać umięśnionego wojownika Zap, w późniejszej wersji "Amerykańskich gladiatorów" (lata 80.).
Film Bez uczucia otrzymał mieszane i negatywne recenzje. Wielu krytyków pochwaliło występ Johna Rittera w filmie. Pomimo negatywnych recenzji produkcja okazała się sukcesem finansowym.

Tytuł oryginalny

Skin Deep

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1989

Data światowej premiery

03.03.1989

Czas trwania

97 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada
ycipk-72aie3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-72aie3
ycipk-72aie3
ycipk-72aie3