Trwa ładowanie...
d1wrk7z

Bezfrakcyjna Naomi Watts

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezfrakcyjna Naomi Watts
d1wrk7z

Naomi Watts zasiliła obsadę filmu "Insurgent", czyli kontynuacji "Niezgodnej".

Cykl powstaje w oparciu o książkową serię Veroniki Roth. Główną bohaterką jest szesnastoletnia Tris Prior (Shailene Woodley), której przyszło dorastać w społeczeństwie podzielonym na pięć frakcji. Dziewczyna nie pasuje do żadnej z grup, przez co grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. Tris to jednak twarda nastolatka, która łatwo się nie poddaje.

Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort, Kate Winslet i Miles Teller powrócą do swych ról z "Niezgodnej". W "Insurgent" pojawią się ponadto Octavia Spencer, Suki Waterhouse i Jonny Weston. Teraz dołączyła do nich Naomi Watts, która wcieli się w Evelyn, przywódczynię bezfrakcyjnych.

d1wrk7z

Za kamerą sequela stoi Robert Schwentke, autor przebojów "Red" i "Plan lotu". Scenariusz napisali Brian Duffield i Akiva Goldsman. Zdjęcia rozpoczęto pod koniec maja w Atlancie.

Premierę "Insurgent" zaplanowano na 20 marca 2015 roku.

W ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy Naomi Watts będzie można podziwiać na dużym ekranie niezwykle często. Oprócz zasilenia obsady "Insurgent", aktorka dołączyła również do Matthew McConaugheya oraz Kena Watanabe i zagra w nowym filmie Gusa Van Santa, "Sea of Trees".

Na swoją premierę czekają natomiast "While We're Young" Noah Baumbacha i "Birdman" Alejandro Gonzáleza Inárritu, z brytyjsko-australijską gwiazdą w obsadzie.

W ubiegłym roku Watts mogliśmy oglądać w obrazie "Idealne matki" Anne Fontaine.

d1wrk7z

Podziel się opinią

Share

d1wrk7z

d1wrk7z