Trwa ładowanie...

''Blade Runner'': Androidy obejdą się bez Harrisona Forda

Share
''Blade Runner'': Androidy obejdą się bez Harrisona Forda
Źródło: helios.pl
d1qzobk

Fani "<a href="http://film.wp.pl/lowca-androidow-6027626875282049c">Łowcy androidów</a>" i <a href="http://film.wp.pl/harrison-ford-6032131330872449c">Harrisona Forda</a> będą rozczarowani. Aktor nie prowadzi negocjacji w sprawie roli w nowej wersji filmu.

Wczoraj media poinformowały, że Ford rozmawia z producentami na temat potencjalnego udziału w projekcie. Dziś szef studia Alcon Entertainment zaprzeczył tym doniesieniom, ujawniając równocześnie kilka szczegółów nowego projektu Ridleya Scotta.

- Historia o Harrisonie jest kompletnie nieprawdziwa - oznajmił Andrew Kosove. - Na chwilę obecną staramy się z Ridleyem przejść przez trudny proces planowania fabuły, szukamy drogi i kierunku, w którym ten film mógłby pójść, a także scenarzysty, który się tym wszystkim zajmie. O obsadzie w ogóle jeszcze nie myśleliśmy. Myślę, że "Prometeusz" Ridleya jest dobrym wyznacznikiem tego, co planujemy zrobić z "Łowcą androidów". Ten film nie będzie oderwany od oryginału, ale równocześnie będzie filmem samodzielnym. Czy znajdzie się w nim miejsce dla Harrisona? Biorąc pod uwagę możliwy scenariusz mógłbym odpowiedzieć, że tak, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Dorobek Harrisona Forda zamyka film "Kowboje i obcy".

d1qzobk

Podziel się opinią

Share
d1qzobk
d1qzobk