Trwa ładowanie...
d4719vb

Bling Ring, The

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d4719vb

The Bling Ring to amerykański komediodramat z 2013 roku. Reżyserii podjęła się Sofia Coppola, która jest również autorką scenariusza. Za produkcję odpowiadają Sofia Coppola oraz Roman Coppola.

"Złoty krąg" to film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Opwiada o słynnej grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego, niedostępnego dla nich życia. To co zakazane, niesie ze sobą jednak poważne konsekwencje.

Znudzone dzieciaki z Calabasas w Kalifornii okradały rezydencje pięknych i bogatych w okresie od października 2008 roku do sierpnia 2009. W sumie udało im się ukraść ponad trzy miliony dolarów. Ich łupem padli m.in. Paris Hilton, Orlando Bloom oraz Lindsay Lohan. O bandzie "The Bling Ring" napisano m.in. w magazynie "Vanity Fair". Autorka artykułu zatytułowanego "The Suspects Wore Louboutins" Nancy Jo Sales, zaznaczyła, że do rozbojów pchnął nastolatki powszechny kult celebrytów. Konsultantem przy filmie był jeden z członków bandy, Nick Prugo.

Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Emma Watson jako Nicki, Leslie Mann - Mama Nicki, Taissa Farmiga – Sam, Katie Chang – Rebecca, Israel Broussard – Marc, Maika Monroe, Brian Gattas - Dawg Walker, Patricia Lentz – Sędzia, Georgia Rock – Emily.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4719vb
d4719vb
d4719vb