Trwa ładowanie...
d4n4h0v
Aktualności

''Bogowie Egiptu'' w IMAX 3D

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Bogowie Egiptu'' w IMAX 3D
d4n4h0v

Zrealizowane z rozmachem epickie widowisko producentów "Starcia Tytanów" i "Grawitacji", ożywiające mroczną mitologię starożytnego Egiptu - *"Bogowie Egiptu" wejdą na ekrany kin już 26 lutego 2016.*

Najbardziej spektakularną adaptację egipskiej mitologii od czasów „Gwiezdnych Wrót” z fabułą oraz obsadą nawiązującą do sukcesu „Gry o tron” będzie można oglądać w sieci wielkoformatowych kin IMAX 3D.

Sieć kin IMAX 3D uchodzi na całym świecie za jedną z najważniejszych platform dystrybucji kinowej dla największych hollywoodzkich hitów filmowych.

d4n4h0v

Ekran w kinie IMAX 3D ma 14 m. wysokości i 24 m. szerokości, co zapewnia widzom niezapomniane wrażenia oraz świetną rozrywkę.

W rolach głównych m.in. Gerard Butler jako bezwzględny Set, Nikolaj Coster-Waldau jako wszechmocny Horus oraz Geoffrey Rush jako potężny Ra.

Historia złodzieja, który przyłączając się do mitycznego Boga Horusa, wyrusza w pełną niebezpiecznych przygód podróż przez Egipt. Czy zapomniany Bóg i zwyczajny śmiertelnik ocalą świat i są jedyną nadzieją ludzkości?

d4n4h0v

Podziel się opinią

Share
d4n4h0v
d4n4h0v