Trwa ładowanie...
bogowie

"Bogowie" podbijają kina

Share
"Bogowie" podbijają kina
Źródło: Jarosław Sosiński /Next Film
d4ekj4c

*"Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego biją rekordy frekwencji w polskich kinach. Po 10 dniach od premiery film obejrzało już ponad 745 tys. widzów. Fabularna opowieść o prof. Zbigniewie Relidze rusza również na podbój kin za granicą. Polską produkcję będzie można obejrzeć w 16 miastach w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.*

Już drugi tydzień z rzędu „Bogowie” znajdują się na szczycie polskiego notowania Box Office. W miniony weekend fabularyzowana biografia prof. Zbigniewa Religi zgromadziła przed ekranami kin 252 tys. widzów. Tym samym poprawiła swój wynik z weekendu otwarcia o 36 tys. widzów. Łącznie film obejrzało już 745 tys. widzów. Tak wysoka frekwencja sprawia, że na niektóre seanse zaczyna brakować biletów.

Dobry wynik w polskich kinach daje również nadzieję, że „Bogowie” powtórzą swój sukces za granicą. Już w czwartek film będzie miał swoją uroczystą premierę w Wielkiej Brytanii. Popularny West End na Leicester Square w Londynie odwiedzą twórcy, w tym reżyser Łukasz Palkowski oraz aktorzy, m.in. Szymon Piotr Warszawski i Magdalena Czerwińska. Dzień później film trafi do szerokiej dystrybucji.

d4ekj4c

Będzie wyświetlany w sieciach kin CINEWORLD oraz OMNIPLEX w następujących miastach: Londyn, Aberdeen, Birmingham, Bradford, Bristol, Bolton, Edinburgh, Glasgow, High Wycombe, Luton, Milton Keynes, Northampton, Nottingham, Southampton, Dublin, Cork oraz Limerick. Łącznie film będzie można obejrzeć w 21 miejscach. Za rozpowszechnianie filmu na wyspach odpowiada firma Project London Production.

d4ekj4c

Podziel się opinią

Share
d4ekj4c
d4ekj4c