Trwa ładowanie...
d2rg4gl

"Bond 25" ma już reżysera!

Najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda ma już reżysera. Będzie nim Cary Joji Fukunaga. Premiera planowana jest na 2020 rok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cary Joji Fukunaga reżyserem najnowszego Bonda!
Cary Joji Fukunaga reżyserem najnowszego Bonda! (Getty Images)
d2rg4gl

Cary Joji Fukunaga reżyserem najnowszego Bonda!

*To już pewne - na reżyserskim krześle przy najnowszym filmie o Jamesie Bondzie, zasiądzie Cary Joji Fukunaga. *Reżyser znany jest ze swojej pracy nad pierwszym sezonem serialu HBO "True Detective" z Matthew McConaughey w roli głównej.

O najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda jest już głośno od kilku tygodni. Najpierw ze względu na odejście z produkcji reżysera Danny'ego Boyla, a później z powodu szansy angażu Tomasza Kota do jednej z ról.

d2rg4gl

Ze względu na ostatnie wydarzenia producenci zadecydowali również o przesunięciu premiery filmu. Początkowo najnowszy film o Bondzie miał mieć swoją premierę w listopadzie 2019 roku, już teraz mówi się że film wejdzie do kin dopiero 14 lutego 2020 roku.

Zdjęcia do nowego filmu ruszą 4 marca 2019 roku w Pinewood Studios pod Londynem. Cary Joji Fukunaga ma więc tylko cztery miesiące aby przygotować się realizacji filmu. Nie jest to zbyt wiele.

Nie da się ukryć, że angaż Fukunagi jako reżysera jest zaskakujący. "Wszechstronność i innowacyjność Fukunagi sprawiły, że stał się on doskonałym wyborem jako reżyser naszej następnej przygody z Jamesem Bondem." – tak skomentowali swój wybór producenci. Już teraz trwają spekulacje na ile bondowska franczyza pozwoli twórcy na wykreowanie interesujących postaci i wykorzystanie umiejętności reżyserskich. Czy możemy spodziewać się, że nowy film o Jamesie Bondzie będzie miał klimat serialu "True Detective"?

d2rg4gl

Podziel się opinią

Share

d2rg4gl

d2rg4gl