Trwa ładowanie...
d3t75os

Brat

Najnowsze informacje
3.0
(18 głosów)
Oceń:
1
d3t75os

„Bracia” (hiszp.. Hermano) to wenezuelski dramat sportowy z 2010 roku w reżyserii Marcela Rasquina. Autorami scenariusza są Rohan Jones i Marcel Rasquin, zaś muzykę skomponował Rigel Michelena. Za produkcję odpowiadają Enrique Aular, Liz Mago oraz Juan Antonio Díaz. Światowa premiera filmu nastąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie w 2010 roku.

Bracia, Daniel i Julio, mieszkają w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Wierzą w to, że ze świata, w którym przyszło im żyć, wyciągnie ich piłka nożna. Mimo, że są różni, mają tą samą pasję i ten sam cel. Daniel to wyjątkowo zdolny napastnik. Julio jest kapitanem zespołu, urodzonym przywódcą. Wychowali się w slumsach. Tam nauczyli się zasad twardego życia i równie twardej gry w piłkę. Julio jest żywicielem rodziny, nie ma czasu na marzenia. Daniel się w nich zatapia.

Szansa na ich spełnienie pojawia się, kiedy obaj dostają zaproszenie na mecz pokazowy z najlepszą drużyną w mieście: Caracas Football Club. Zadanie jest dużo trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Bracia, biegając po murawie, będą musieli wybrać, co jest dla nich najważniejsze: rodzina, piłka czy zemsta? Na tym boisku gra będzie toczyła się o życie.

To nie tylko opowieść o dwójce ludzi, którzy mają podobne doświadczenia i podobny cel w życiu. To przede wszystkim obraz pełen wzruszeń, zwrotów akcji. Mimo, że jest to kinowy debiut reżysera Marcela Rasquina to film zdobył nagrody na wielu festiwalach filmowych, m.in. w Moskwie i Los Angeles.

W filmie „Bracia” w rolach głównych zagrali: Eliú Armas jako Julio, Gonzalo Cubero – Roberto, Marcela Girón – Graciela, Fernando Moreno – Daniel, Alí Rondon – Max, Beto Benites – Morocho, Gabriel Rojas – Eliecer.

Brat
Tytuł oryginalny

Hermano

Gatunek

dramat, familijny, sportowy

Kraj produkcji

Wenezuela

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

06.07.2012

Czas trwania

97 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t75os
d3t75os
d3t75os