Trwa ładowanie...
d3dbqso

Brat

Najnowsze informacje
3.0
(18 głosów)
Oceń:
d3dbqso
Share
Zdjęcie

„Bracia” (hiszp.. Hermano) to wenezuelski dramat sportowy z 2010 roku w reżyserii Marcela Rasquina. Autorami scenariusza są Rohan Jones i Marcel Rasquin, zaś muzykę skomponował Rigel Michelena. Za produkcję odpowiadają Enrique Aular, Liz Mago oraz Juan Antonio Díaz. Światowa premiera filmu nastąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie w 2010 roku.

Bracia, Daniel i Julio, mieszkają w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Wierzą w to, że ze świata, w którym przyszło im żyć, wyciągnie ich piłka nożna. Mimo, że są różni, mają tą samą pasję i ten sam cel. Daniel to wyjątkowo zdolny napastnik. Julio jest kapitanem zespołu, urodzonym przywódcą. Wychowali się w slumsach. Tam nauczyli się zasad twardego życia i równie twardej gry w piłkę. Julio jest żywicielem rodziny, nie ma czasu na marzenia. Daniel się w nich zatapia.

Szansa na ich spełnienie pojawia się, kiedy obaj dostają zaproszenie na mecz pokazowy z najlepszą drużyną w mieście: Caracas Football Club. Zadanie jest dużo trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Bracia, biegając po murawie, będą musieli wybrać, co jest dla nich najważniejsze: rodzina, piłka czy zemsta? Na tym boisku gra będzie toczyła się o życie.

To nie tylko opowieść o dwójce ludzi, którzy mają podobne doświadczenia i podobny cel w życiu. To przede wszystkim obraz pełen wzruszeń, zwrotów akcji. Mimo, że jest to kinowy debiut reżysera Marcela Rasquina to film zdobył nagrody na wielu festiwalach filmowych, m.in. w Moskwie i Los Angeles.

W filmie „Bracia” w rolach głównych zagrali: Eliú Armas jako Julio, Gonzalo Cubero – Roberto, Marcela Girón – Graciela, Fernando Moreno – Daniel, Alí Rondon – Max, Beto Benites – Morocho, Gabriel Rojas – Eliecer.

Brat
Tytuł oryginalny

Hermano

Gatunek

dramat, familijny, sportowy

Kraj produkcji

Wenezuela

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

06.07.2012

Czas trwania

97 min.

Obsada
d3dbqso

Podziel się opinią

Share
d3dbqso
d3dbqso
d3dbqso
d3dbqso