Bruce Willis pozywa do sądu!

Bruce Willis podał do sądu producentów, którzy... pozwali go tydzień wcześniej.

Michał Nowak

1 z 10Bruce Willis nie zamierza się poddawać

Obraz
© EastNews

2 z 10Bruce Willis z dziewczyną Emmą Heming na meczu NBA

Obraz
© AFP

Przypomnijmy, iż w ubiegłym tygodniu gwiazdor i jego firma Willis Brother Films zostali pozwani za nie wywiązanie się z umowy realizacji filmu "Three Stories About Joan".

3 z 10Bruce Willis na spacerze z byłą żoną Demi Moore i dziewczyną Emmą Heming

Obraz
© EastNews

Bruce Willis nie tylko miał wyprodukować dramat, ale także w nim zagrać, a co najważniejsze - wyreżyserować.

4 z 10Bruce Willis na festiwalu Sundance Film Festival

Obraz
© AP

Wyreżyserowanie filmu byłoby dla gwiazdora debiutem po drugiej stronie kamery.

5 z 10Bruce Willis na meczu Boston Celtics

Obraz
© AFP

Z niewyjaśnionych przyczyn, gwiazdor 29 września ubiegłego roku zrezygnował z reżyserii i dzieło nie powstało.

6 z 10Bruce Willis przed włoską restauracją w Bevely Hills

Obraz
© EastNews

Aktor został pozwany o 4 miliony dolarów. Teraz sam będzie domagał się kwoty dwukrotnie wyższej.

7 z 10Bruce Willis na gali fundacji Happy Hearts Fund Heart

Obraz
© EastNews

53-letni gwiazdor pozwał pozostałych producentów. W swojej skardze uzasadnił dlaczego nie wyreżyserował filmu.

8 z 10Bruce Willis podczas występu ze swoim zespołem

Obraz
© EastNews

W skardze, która trafiła do sądu w ubiegły czwartek, aktor twierdzi, iż nie otrzymał zapewnienia, że projekt ma zakładane wsparcie finansowe.

Willis żąda 8,7 miliona dolarów rekompensaty.

9 z 10Camilla Belle

Obraz
© EastNews

Autorami scenariusza "Three Stories About Joan" są Christopher Alexander i Sam Applebaum.

Film miał przedstawić historię młodej kobiety w trzech decydujących momentach jej życia. Rodzinne tragedie sprawiają, że bohaterka traci kontakt z rzeczywistością.

W tytułowej roli miała wystąpić Camilla Belle. Willis zgodził się wystąpić w drugoplanowej roli ojca dziewczyny.

10 z 10Bruce Willis i Sylvester Stallone

Obraz
© EastNews

Przypomnijmy, iż ostatnim filmem z udziałem Willisa jest komedia "Assassination of a High School President".

Wybrane dla Ciebie