Trwa ładowanie...
tom hanks
26-03-2015 01:34

Cały Tom Hanks w niecałe 7 minut

Cały Tom Hanks w niecałe 7 minut
d392ge8
d392ge8

Wielbiciele talentu Toma Hanksa tego wideo nie mogą przegapić. W talk show "The Late Late Show with James Corden" aktor w zabawny sposób przypomniał swoje najgłośniejsze role.

Hanks zagrał już w ponad 70 produkcjach filmowych i telewizyjnych. W "The Late Late Show with James Corden" nie udało mu się, oczywiście, przypomnieć wszystkich kreacji, ale w pigułce przedstawił te najważniejsze - dzięki którym stał się gwiazdą.

W filmiku, który można znaleźć na YouTube, Hanks razem z gospodarzem programu, Brytyjczykiem Jamesem Cordenem, śpiewa, tańczy i zmienia kostiumy. W kalejdoskopowym i komicznym skrócie przypomina widzom o takich dziełach jak "Duży", "Turner i Hooch", "Na przedmieściach", "Joe kontra wulkan", "Szeregowiec Ryan", "Bezsenność w Seattle", "Kapitan Phillips", "Terminal", "Filadelia", "Droga do zatracenia", "Apollo 13" czy "Forrest Gump".

Przypomnijmy, że Hanks ukończył niedawno pracę na planie filmu "Bridge of Spies" Stevena Spielberga. Część zdjęć powstała w Polsce. Premiera planowana jest na październik bieżącego roku.

d392ge8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d392ge8