Trwa ładowanie...
d3yh9ss
Aktualności

Camerimage: Laser Barco rozświetli Opera Nova

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camerimage: Laser Barco rozświetli Opera Nova
(Camerimage)
d3yh9ss

Seanse 23. edycji Camerimage odbywające się w sali głównej Opera Nova zostaną wyświetlone na nowoczesnych projektorach laserowych Barco! Projektory Barco oferują niespotykaną dotąd jakość obrazu filmowego. Dzięki nim uczestnicy Camerimage obejrzą projekcje festiwalowe w najwyższej możliwej jakości.

Projektory laserowe firmy Barco zapewniają niespotykaną jakość obrazu, rekordową jasność, znacząco zwiększony współczynnik kontrastu, a także żywe kolory – wszystko to sprawia, że oglądanie filmów staje się niezapomnianym przeżyciem.

Urządzenia te, zgodne ze standardem REC2020, to jedyne projektory, które dzięki wbudowanemu serwerowi Barco Alchemy wyświetlają obraz w jakości 4K 60fps i 4K 3D.

d3yh9ss

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Barco w ramach Camerimage Market oraz na seminarium dotyczące projektorów Barco o godz. 19:15, 18 listopada w sali głównej Opera Nova.

*23. Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy w dniach od 14 do 21 listopada * Więcej na temat Bydgoszczy można znaleźć na www.visitbydgoszcz.pl

d3yh9ss

Podziel się opinią

Share

d3yh9ss

d3yh9ss