Trwa ładowanie...
Aktualności

Camerimage: Program Homestay 2015

Share
Camerimage: Program Homestay 2015
Źródło: East news
d3mhv2w

Mieszkańcy Bydgoszczy, którzy nieodpłatnie przyjmą pod swój dach studenta na czas 23. edycji Festiwalu Filmowego Camerimage otrzymają festiwalową akredytację upoważniającą do udziału w projekcjach filmowych w Operze Nova i Multikinie oraz w wydarzeniach towarzyszących: wystawach, warsztatach i spotkaniach z twórcami (wartość tegorocznej akredytacji to 300 zł).

23. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 14 - 21 listopada 2015.

Program Homestay, organizowany przez Festiwal CAMERIMAGE od 1997 roku, skierowany jest do mieszkańców Bydgoszczy chcących gościć studentów szkół filmowych, artystycznych i innych. Dzięki programowi, studenci przybywający nie tylko z Europy, ale i z bardziej odległych zakątków świata, mogą korzystać z darmowego zakwaterowania. Studenci sami pokrywają koszty transportu, wyżywienia oraz swoich prywatnych potrzeb. Za jednego przyjętego studenta przysługuje Państwu akredytacja dla jednej osoby.

PONOWNIE W TYM ROKU PROGRAM HOMESTAY DOSTĘPNY JEST TAKŻE DLA STUDENTÓW Z POLSKI

Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj (przycisk "Aktywuj formularz dla gospodarzy" u dołu strony). Prosimy o wypełnienie zgłoszeń do 31 października.

d3mhv2w

Podziel się opinią

Share
d3mhv2w
d3mhv2w