Trwa ładowanie...
d230bjm

Chad Smith i Will Ferrell grają The Rolling Stones

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chad Smith i Will Ferrell grają The Rolling Stones
d230bjm

Chad Smith z Red Hot Chili Peppers i *Will Ferrell ponownie się spotkali. Tym razem panowie jednak nie rywalizowali ze sobą, lecz współpracowali.*

Przypomnijmy, że z uwagi na pewne podobieństwo rysów twarzy i fryzur, bębniarz Red Hot Chili Peppers i gwiazdor kina są często myleni. Po jednym z kolejnych nieporozumień, aktor zaczął podszywać się pod muzyka. Ten szybko zareagował i wyzwał go na perkusyjny pojedynek, który odbył się w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon".

Teraz panowie pojawili się na tej samej scenie i wspomagani przez muzyków Pearl Jam (Mike McCready), Guns N' Roses (Duff McKagan), Dave Matthews Band (Stefan Lessard) i wokalistkę country Brandi Carlile wykonali "Honky Tonk Women" z repertuaru The Rolling Stones. Smith zagrał na perkusji, a Ferrell na krowim dzwonku. Poniżej można znaleźć zapis tego wykonania. Występ zespołu, nazwanego I Pissed My Pants, był częścią akcji charytatywnej Cancer For College.

d230bjm

Will Ferrell's new band "I Pissed My Pants" staring Brandi Carlile, Mike McCready, Duff McKagen & Chad Smith from Point Inside on Vimeo.

Dyskografię Red Hot Chili Peppers zamyka longplay "I'm With You" z sierpnia 2011 roku.

Ferrella ostatnio można było podziwiać w "Legenda telewizji 2: Kontynuacja" i miniserialu "The Spoils of Babylon".

d230bjm

Podziel się opinią

Share

d230bjm

d230bjm