Trwa ładowanie...
d2mv9wi

Charlie Cox będzie Daredevilem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlie Cox będzie Daredevilem
(UIP)
d2mv9wi

Charlie Cox zagra główną rolę w serialu Netfliksa o przygodach Daredevila.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Drew Goddard zrezygnował z realizacji cyklu. Reżyser horroru "Dom w głębi lasu" miał napisać scenariusz pilota serialu produkowanego przez studio Marvel oraz stanąć za jego kamerą. Netflix zamówił 13 odcinków, a Goddard miał być również ich producentem. Studio szybko znalazło jednak następcę Goddarda. Został nim Steven S. DeKnight, który był odpowiedzialny ostatnio za serial "Spartakus". Drew Goddard będzie natomiast konsultantem cyklu.

Daredevil to pierwszy z superbohaterów, po których sięga Netflix. W planach jest realizacja kolejnych trzech seriali o losach innych zamaskowanych herosów, Jessiki Jones, Iron Fista i Luke'a Cage'a. Każdy z superbohaterów doczeka się po jednym sezonie swoich przygód. Serię zakończy minicykl "The Defenders".

d2mv9wi

Główną rolę w serialu o przygodach Daredevila zagra brytyjski aktor Charlie Cox. Wcieli się on w oślepionego w młodym wieku, ale obdarzonego nadzwyczajnymi zmysłami Matta Murdocka, który za dnia pracuje jako prawnik, a nocą jako Daredevil walczy z bandytami we współczesnym Nowym Jorku.

Serial zadebiutuje na platformie Netflix w 2015 roku.

Charlie Cox wystąpił ostatnio w komediodramacie "Hello Carter". W tym roku do kin trafi obraz "Dracula Untold" z Brytyjczykiem w obsadzie. Cox ma też koncie role w serialach "Zakazane imperium", "Downton Abbey" oraz "Moby Dick.

d2mv9wi

Podziel się opinią

Share

d2mv9wi

d2mv9wi