Trwa ładowanie...

Co łączy "Pitbulla" i "Incepcje"

Share
Co łączy "Pitbulla" i "Incepcje"
Źródło: East news
dhjvw4c

Aż trudno uwierzyć, że ta piękna i krucha kobieta powoduje, że emocje na filmie *"Pitbull" sięgają zenitu! Oto Tina Guo, wiolonczelistka, której hipnotyzujące brzmienia można usłyszeć w najnowszym filmie Patryka Vegi. Utwory w jej wykonaniu już wcześniej zachwycały w "Incepcji", Sherlocku Holmesie czy Iron Manie 2.*

Teraz pod opiekuńczymi skrzydłami producenta muzycznego - Łukasza Targosza -wywoływała dreszcze u ponad miliona widzów.

Za całością kompozycji muzycznych stoi znakomity Łukasz Targosz. O pracy nad filmem opowiada w następujący sposób: „Po projekcji pierwszej wersji montażowej zadałem sobie pytanie: o czym tak naprawdę jest najnowszy Pitbull? Zastanawiając się nad odpowiedzią doszedłem do wniosku, że filmowane z rozmacham akcje oddziałów antyterrorystycznych, brawurowe pościgi, czy dokumentalna brutalność obrazu są jedynie trampoliną do ekspozycji człowieka. I właśnie to poszukiwanie człowieka wydało mi się najbardziej interesujące dla partytury, którą miałem stworzyć. W tej podróży do wnętrza bohaterów ograniczyłem znacznie elektronikę stawiając na możliwości artykulacyjno wykonawcze instrumentów akustycznych. To niezwykły walor tej partytury ponieważ znakomita większość brzmień jest wynikiem indywidualnej wrażliwości muzyków, z którymi miałem zaszczyt pracować, a nie wartością wynikową algorytmu zaawansowanego urządzenia muzycznego.“

W filmie Pitbull. Nowe porządki Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów.

dhjvw4c

W filmie Patryka Vegi gangster o pseudonimie Babcia (Bogusław Linda) rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi (pseud. Majami) z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje grupę mokotowską do tematu gangu „obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. Pitbull. Nowe porządki to nowe spojrzenie na policję i przestępczość. Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z Psów, wraz z filmem powraca znany fanom Pitbulla Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu Służby specjalne - Krzysztof Czeczot. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

dhjvw4c

Podziel się opinią

Share
dhjvw4c
dhjvw4c