Trwa ładowanie...
coco chanel

"Coco Chanel" w Kinie Letnim!

Share
"Coco Chanel" w Kinie Letnim!
Źródło: Studio Munka-SFP
d2jkbwh

W środę - 30 lipca - w Warszawie, na Polu Mokotowskim, obok Pubu Lolek oraz w czwartek 31 lipca w Krakowie w Forum Przestrzenie oraz Katowicach na ul. Mariackiej organizatorzy cyklu darmowych, plenerowych pokazów filmowych 100 leżaków i ekran zapraszają na film *"Coco Chanel".*

Jest to fascynujący portret legendarnej wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona dała kobietom impuls, by nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości. Poznacie wielką Ikonę Mody, której samotność była równie wielka jak jej sława. W rolę słynnej Coco brawurowo wcieliła się ikona francuskiego kina Audrey Tautou.

Startujemy od godz. 20:00, a przed seansem, który rozpocznie się tuż po zmroku, organizatorzy cyklu kanał filmowy FilmBox, Antyradio oraz Cyfrowy Polsat, zapraszają do wspólnej zabawy, podczas której będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Cyfrowy Polsat zapewnia dodatkowo dostęp do superszybkiego, darmowego Internetu LTE.

d2jkbwh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jkbwh
d2jkbwh