Trwa ładowanie...
angelina jolie

Coldplay gra dla Angeliny Jolie

Share
Coldplay gra dla Angeliny Jolie
d3wt707

Zespół Coldplay opublikował zapowiedź nowej piosenki "Miracles".

Numer powstał na potrzeby dramatu Angeliny Jolie, "Unbroken".

Film stanowi adaptację powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce pod tytułem "Niezłomny" opisuje losy Louisa Zamperiniego (Jack O'Connell), byłego olimpijczyka, którego samolot roztrzaskał się w czasie II wojny światowej. Zamperini wraz z dwójką ocalałych dryfował po wodach Pacyfiku przez 47 dni. W końcu został wyłowiony przez japońską flotę. Na lądzie trafił do obozu jenieckiego, w którym był torturowany przez komendanta-sadystę. Pod koniec wojny Zamperini odzyskał wolność, jednak później przez wiele lat borykał się z problemami będącymi wynikiem powojennej traumy.

Na soundtracku do filmu znajdzie się premierowe nagranie zespołu Chrisa Martina. Fragment numeru wykorzystano w reklamówce stacji Sky. Spot można obejrzeć pod tym adresem.

Światowa premiera "Unbroken" odbędzie się 25 grudnia 2014 roku. W obsadzie znaleźli się również Domhnall Gleeson, Finn Wittrock, Garrett Hedlund, John Magaro, Alex Russell, Carla Thexton i Miyavi.

Ostatni studyjny albumu Coldplay, "Ghost Stories", ukazał się w maju 2014 roku. 24 listopada premierę miało wydawnictwo "Ghost Stories Live 2014".

d3wt707

Podziel się opinią

Share
d3wt707
d3wt707