Trwa ładowanie...
d11ea93

Colin Salmon w ''Limitless''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Colin Salmon w ''Limitless''
d11ea93

Colin Salmon dołączył do obsady serialu "Limitless".

Cykl powstał na podstawie thrillera Neila Burgera "Jestem bogiem" ("Limitless"). Obraz z 2011 roku stanowił ekranizację powieści "Dawka geniuszu" Alana Glynna. Bohaterem jest niespełniony pisarz Eddie Morra, w którego ręce trafia tajemniczy lek. Działanie pigułki pozwala mężczyźnie w stu procentach wykorzystać potencjał mózgu. Wkrótce Eddie odkrywa, że dzięki lekowi potrafi dostrzec prawidłowości rządzące giełdą papierów wartościowych i szybko staje się bogaty. Niestety, lek wywołuje również niebezpieczne efekty uboczne.

Colin Salmon zagra Jareda Sanda, człowieka pomagającego Eddiemu, gdy ten wpada w tarapaty. Produkcja skupiać będzie się na protegowanym Mory, Brianie Finchu, którego sportretuje Jake McDorman.

d11ea93

W obsadzie znaleźli się ponadto Jennifer Carpenter, Hill Harper oraz Mary Elizabeth Mastrantonio. Pilota wyreżyserował Marc Webb.

Bradley Cooper, który zagrał główną rolę w kinowym dziele, teraz dla stacji CBS zajmuje się produkcją serialu. Będzie go można także sporadycznie zobaczyć na ekranie ponownie w roli Eddiego Mory.

Colin Salmon, znany z filmów "Resident Evil", "Jutro nie umiera nigdy" czy "Świat to za mało", ostatnio występował w serialu "No Offence" oraz zagrał w sensacji "London Has Fallen".

d11ea93

Podziel się opinią

Share

d11ea93

d11ea93