Trwa ładowanie...
d2p8bpt

Czas wojny

Najnowsze informacje
3.3
(46 głosów)
Oceń:
6
2
d2p8bpt

“Czas wojny” – nowy film studia Dreamworks i Stevena Spielberga to epicka opowieść, mówiąca o lojalności, nadziei i wytrwałości w pejzażu wiejskiej Anglii i Europy w czasie Pierwszej Wojny Światowej. Historia, która najpierw była książkowym bestsellerem, a potem spektakularnym sukcesem na deskach światowych teatrów, teraz zagości na srebrnym ekranie.

Jest rok 1914. Albert to młody mężczyzna, który oswaja i trenuje konia o imieniu Joey. Gdy wskutek przeciwności losu koń i jego opiekun zostają rozdzieleni, Joey trafia na zachodni front, inspirując i odmieniając życie wszystkich, których spotyka – brytyjskich kawalerzystów, niemieckich żołnierzy, czy francuskiego farmera i jego wnuczkę – zanim historia dojdzie do punktu zwrotnego w sercu Ziemi Niczyjej. Joey wciąż tęskni za Albertem, który został w odległej Anglii. Czy jeszcze kiedyś się spotkają?

„Czas wojny” to opowieść o przyjaźni i wojnie przygotowywana z wielkim rozmachem właściwym wszystkim filmom Stevena Spielberga. Film powstaje na podstawie książki, która odniosła wielki sukces i z powodzeniem została zaadaptowana na deskach międzynarodowych teatrów, w tym na Broadway’u. Teraz przeniesiona zostaje na srebrny ekran przez jednego z największych reżyserów w historii kina.

Podziel się opinią

6
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p8bpt
d2p8bpt
d2p8bpt