Trwa ładowanie...
d393mj1

Czwarty stopień

Najnowsze informacje
3.2
(54 głosy)
Oceń:
d393mj1

W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia.

Następny poziom, PORWANIE, oznacza spotkanie czwartego stopnia. Do niedawna było ono najtrudniejsze do udokumentowania. CZWARTY STOPIEŃ The Fourth Kind, film o oryginalnej konstrukcji, jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie – co ciekawe od lat sześćdziesiątych – zgłaszana jest niepokojąco wysoka liczba zaginięć mieszkańców. Prawdy nie udało się odkryć, mimo iż FBI przeprowadziło na tym terenie szereg dochodzeń. W tym oddalonym od reszty świata miejscu, psycholog dr Abigail Tyler (Milla Jovovich) zaczęła rejestrować na wideo sesje z pacjentami, cierpiącymi na traumę i przypadkowo odkryła niezwykle poruszające dowody, potwierdzające porwania ludzi przez istoty pozaziemskie.

Film Czwarty stopień The Fourth Kind, w którym znalazły się wcześniej nie publikowane materiały archiwalne, przedstawia przerażające opowieści wielu świadków. Ich relacje o odwiedzinach przez istoty pozaziemskie mają podejrzanie podobne szczegóły, a film poświęcony jest ustalaniu ich wiarygodności.

Czwarty stopień
Tytuł oryginalny

Fourth Kind, The

Gatunek

sci-fi, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

02.07.2010

Czas trwania

98 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d393mj1
d393mj1
d393mj1