Trwa ładowanie...
d3ln8te

Dan the Automator z pomocą Mary Elizabeth Winstead

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dan the Automator z pomocą Mary Elizabeth Winstead
d3ln8te

Dan the Automator pracuje nad kolejnym projektem, a wspiera go aktorka Mary Elizabeth Winstead.

Dan the Automator znany jest z Del the Funky Homosapien oraz współpracy z Damonem Albarnem czy Mikiem Pattonem. Mary Elizabeth Winstead zasłynęła rolą córki Johna McClaina (Bruce Willis) w obrazach "Szklana pułapka 4.0" i "Szklana pułapka 5".

Ich wspólny debiutancki album nosi tytuł "I Love You But I Must Drive Off This Cliff Now" i ukaże się 22 lipca. Wydawcą będzie należąca do muzyka firma Bulk Recordings. Materiał ma zawierać muzykę zainspirowaną popem lat 60. - żeńskimi zespołami soulowymi, kawiarnianym jazzem, pięknymi aranżacjami i zmysłowością.

d3ln8te

Pierwszym utworem z płyty jest "Did We Live Too Fast", którego można posłuchać pod tym adresem.

- Miałem przyjemność pracować z wieloma utalentowanymi osobami - komentuje Daniel Nakamura, jak naprawdę nazywa się artysta. - Kiedy jest chemia, wszystko się układa. Z Mary było jak z Del the Funky Homosapien czy Damonem Albarnem. Naprawdę naturalnie. Po prostu zaskoczyło.

Winstead ostatnio zagrała w obrazach "Faults" i "Alex of Venice", a także w będącym na etapie posprodukcji filmie "Kill the Messenger" z Jeremym Rennerem w roli głównej.

Ostatni projekt, w który zaangażowany był Dan the Automator to płyta "Event 2" hiphopowej supergrupy Deltron 3030 z września 2013 roku.

d3ln8te

Podziel się opinią

Share

d3ln8te

d3ln8te