Trwa ładowanie...

Daniel Radcliffe - szatan, raper i czarodziej

Share
Daniel Radcliffe - szatan, raper i czarodziej
Źródło: mat. dystrybutora
d46a67j

Cukierek albo psikus. Zbliża się Halloween czyli dynie, przebieranki i potwory. Daniel Radcliffe – aktor o wielu twarzach - potrafi zmienić się nie do poznania. Jako diabeł idealnie pasuje do halloweenowych zabaw.

Zobacz Daniela Radcliffe’a w roli bardzo sprawnego rapera:

Bywa także demonem:

I podobno całkiem nieźle czaruje:

ROGI – najnowszy film z udziałem Daniela Radcliffe’a wchodzi do kin już w ten piątek. Film pokazany zostanie także w ramach maratonu ENEMEF organizowanego przez Multikino. Poniżej lista miast, w których będzie straaaaasszzznieee na Halloween:

d46a67j

BYDGOSZCZ
CZECHOWICE DZIEDZICE
ELBLĄG
GDAŃSK
GDYNIA
KATOWICE
KIELCE
KOSZALIN
KRAKÓW
LUBLIN
ŁÓDŹ
OLSZTYN
POZNAŃ 51
POZNAŃ MALTA
RADOM
RUMIA
RYBNIK
RZESZÓW
SŁUPSK
SZCZECIN
TYCHY
WARSZAWA TARGÓWEK
WARSZAWA URSYNÓW
WARSZAWA WOLA
WARSZAWA ZŁOTE TARASY
WŁOCŁAWEK
WROCŁAW ARKADY
WROCŁAW PASAŻ
ZABRZE
ZGORZELEC

Rogi” to projekt stanowi adaptację książki autorstwa Joe Hilla, syna Stephena Kinga. W Polsce powieść znana jest pod tym samym tytułem. Jej bohaterem jest Ignatius Perrish (w tej roli Daniel Radcliffe), młody mężczyzna podejrzany o gwałt i zamordowanie własnej dziewczyny. Pewnego ranka Ignatius budzi się kompletnie skacowany, ze świadomością, że w nocy narobił głupstw. W lustrze zauważa z przerażeniem, że wyrosły mu rogi. Szybko odkrywa, że mają one niezwykłą moc: sprawiają, że ludzie wyznają swoje grzechy i działają impulsywnie. Dzięki nowym zdolnościom Ignatius ma nadzieję na rozwiązanie zagadki śmierci swojej dziewczyny i schwytanie mordercy.

Zwiastun:

d46a67j

Podziel się opinią

Share
d46a67j
d46a67j