Trwa ładowanie...
d32w8na

Danny McBride

Najnowsze informacje
3.3
(3 głosy)
Oceń:
d32w8na

Amerykański aktor, komik, scenarzysta i producent. Znany z komedii „Hot Rod”, “The Heartbreak Kid”, “Pineapple Express”, “Tropic Thunder”.

* Daniel Richard "Danny" McBride urodził się 29 grudnia 1976 roku w Statesboro w stanie Georgia*, w Stanach Zjednoczonych. Ma korzenie żydowskie ze strony matki oraz irlandzkie ze strony ojca. Wychowywał się w Fredericksburgu w stanie Wirginia, gdzie uczęszczał do Courtland High School.

W 2006 roku zagrał w niskobudżetowej komedii pt. „The Foot Fist Way”, którą napisał i stworzył razem z przyjaciółmi Jody Hill i Benem Bestem. McBride wystąpił gościnnie w 2008 roku w talk show „Late Night with Conan O'Brien” w roli Freda Simmonsa z „The Foot Fist Way”.

Danny zagrał w wielu zwariowanych komediach, m.in. w „Hot Rod”, “The Heartbreak Kid”, “Pineapple Express”, “Tropic Thunder”, “Observe and Report” i “Your Highness”. Napisał scenariusz i zagrał w sitcomie HBO pt. „Mogło być gorzej”.W serialu Kenny Powers (Danny McBride) jest zawodowym baseballistą, który już w młodym wieku był wielką gwiazdą. Miał sławę pieniądze ale tylko do czasu. Nadszedł czas gdy jego forma spadła a wkrótce musiał opuścić klub. Zamieszkuje u swojego brata Dustina (John Hawkes) i zatrudnia się jako nauczyciel WF-u w swoim dawnym liceum. Cały czas jednak wierzy, że znowu dostanie ofertę pracy w amerykańskiej lidze baseballowej.

W 2010 roku Danny McBride poślubił Gię Ruiz.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32w8na
d32w8na
d32w8na