Trwa ładowanie...
dirty dancing

''Dirty Dancing'' powiększa obsadę

Share
''Dirty Dancing'' powiększa obsadę
Źródło: AMC
d46mny3

Trevor Einhorn dołączył do obsady serialu "Dirty Dancing".

Bohaterką telewizyjnego remake'u kultowego filmu "Wirujący seks" jest Frances "Baby" Houseman, która spędza wakacje z rodziną w Catskills. Na miejscu poznaje atrakcyjnego instruktora tańca, Johnny'ego Castle. Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. ubiegłego stulecia.

d46mny3

W roli głównej, Baby Houseman, zobaczymy Abigail Breslin, która zastąpi Jennifer Grey. Debra Messing zagra Marjorie Houseman (oryginalnie Kelly Bishop), matkę głównej bohaterki, Baby. Bruce Greenwood wcieli się w jej ojca (oryginalnie zagrał go Jerry Orbach). Nicole Scherzinger wcieli się w Penny, partnerkę Johnny'ego (Colt Prattes, oryginalnie Patrick Swayze), którą w filmie z 1987 roku portretowała Cynthia Rhodes, a Sarah Hyland pojawi się jako Lisa Houseman, siostra Baby. Shane Harper sportretuje kelnera Bobby'ego, z którym umawia się Lisa.

Teraz do obsady dołączył Trevor Einhorn, który zagra Neila Kellermana, dziedzica kurortu w Catskills. W filmie z 1987 roku sportretował go Lonny Price.

Trwający łącznie 3 godziny projekt szykują Jessica Sharzer ("American Horror Story") i scenarzystka "Dirty Dancing" Eleanor Bergstein. Wayne Blair stanie za kamerą, a Andy Blankenbuehler zajmie się choreografią.

Einhorn ma na koncie udział m.in. w serialach "Mad Men" oraz "Frasier".

d46mny3

Podziel się opinią

Share
d46mny3
d46mny3