Trwa ładowanie...
d230bjm

donGURALesko promuje "Hardkor Disko"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
donGURALesko promuje "Hardkor Disko"
(Gutek Film)
d230bjm

Do sieci trafił zwiastun teledysku "Niesiemy dla was bombę" donGURALesko. Klip powstał do filmu "Hardkor Disko", niezależnego debiutu fabularnego Krzysztofa Skoniecznego.

Autorem utworu jest donGURALesko, czyli Piotr Górny - polski raper, który od ponad 20 lat współtworzy polską scenę hiphopową. Reżyserem wideo jest Skonieczny (głębokiOFF), zaś za warstwę muzyczną utworu odpowiada Donatan. Tytuł utworu jest także hasłem na plakacie "Hardkor Disko".

Klip zostanie podzielony na dwie równolegle montowane ze sobą części i składał się będzie z kolorowych fragmentów filmu "Hardkor Disko" oraz czarno-białego materiału nakręconego specjalnie na potrzeby teledysku. Zapowiedź można znaleźć pod tym adresem.

d230bjm

Premiera utworu i teledysku odbędzie się 26 marca w Kinie Muza w Poznaniu na specjalnym pokazie przedpremierowym obrazu "Hardkor Disko", w którym uczestniczyć będą twórcy.

Głównym bohaterem obrazu jest Marcin (Marcin Kowalczyk), młody mężczyzna, który dowiaduje się o pewnym bardzo istotnym fakcie na temat własnej przeszłości i poznaje swoją prawdziwą tożsamość. Niespodziewanie spotyka na swojej drodze młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów.

Zwiastun filmu:

Oprócz Kowalczyka zobaczymy debiutującą na wielkim ekranie Jaśminę Polak oraz Agnieszkę Wosińską i Janusza Chabiora.

d230bjm

"Hardkor Disko" wejdzie na ekrany kin 4 kwietnia.

Skonieczny jest twórcą wielokrotnie nagradzanych teledysków dla Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak czy Jamala.

Dyskografię donGURALesko zamyka "Projekt jeden z życia moment" z listopada 2012 roku. W tym roku ma ukazać się nowy longplay, "Magnum Ignotum".

d230bjm

Podziel się opinią

Share

d230bjm

d230bjm