Trwa ładowanie...
d3zi3qm

Drugie oblicze

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3zi3qm

„Drugie oblicze” (ang. The Place Beyond the Pines) to amerykański dramat kryminalny z 2012 roku w reżyserii Dereka Cianfrance. Scenariusz napisali Derek Cianfrance, Ben Coccio oraz Darius Marder, zaś muzykę skomponował Mike Patton. Za produkcję odpowiadają Lynette Howell, Sidney Kimmel i Alex Orlovsky.

„Drugie oblicze” to epicki dramat kryminalny ukazujący nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i ich synami. Rozgrywający się na przestrzeni piętnastu lat, wielowymiarowy dramat, który opowiada o losach czterech mężczyzn, reprezentujących dwa pokolenia różnych rodzin, próbujących radzić sobie z grzechami swoich ojców i wychować własne dzieci tak, by nie musiały cierpieć z powodu pozostawionego im dziedzictwa. Kiedy wszystko zaczyna iść nie po ich myśli, jedynym azylem jest miejsce daleko za sosnami.

Tajemniczy motocyklista Luke (Ryan Gosling) zostawia za sobą przeszłość igrającego ze śmiercią cyrkowego showmana i wraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, gdzie dowiaduje się, że jego była dziewczyna, Romina (Eva Mendes), urodziła mu w tajemnicy syna. Próbując zapewnić swojej nowej rodzinie utrzymanie, Luke porzuca dawne życie i korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności jazdy na motocyklu, zaczyna okradać banki. Stawka wzrasta, kiedy Luke napotyka na swojej drodze ambitnego funkcjonariusza policji, Avery’ego Crossa (Bradley Cooper). Dla obu będzie to zarówno koniec, jak i początek.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Ryan Gosling jako Luke, Bradley Cooper jako Avery Cross, Rose Byrne jako Jennifer, Eva Mendes jako Romina, Ray Liotta jako Deluca, Dane DeHaan jako Jason Osiason, Bruce Greenwood jako Bill Killcullen, Ben Mendelsohn jako Robin Van Der Zee.

Drugie oblicze
Tytuł oryginalny

Place Beyond the Pines, The

Gatunek

dramat, kryminał

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

24.05.2013

Czas trwania

140 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zi3qm
d3zi3qm
d3zi3qm