Aktualności
20-10-2009 (15:49)

"Duchy moich byłych" dostępne na DVD

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
okładka DVD "Duchów moich byłych"
okładka DVD "Duchów moich byłych" (Galapagos Films)
WP

Komedia romantyczna "Duchy moich byłych" od 16 października dostępna jest na rynku polskim na DVD.

„Duchy moich byłych” to historia kobieciarza nawiedzonego przez trzy duchy. Zjawy zabierają bohatera w emocjonującą podróż do przeszłości by wytknąć mu zachowania not fair, a także roztaczają przed nim wizję samotnej przyszłości. Akcja rozgrywa się w dzień przed ślubem oraz noc wesela. Coś Ci to przypomina?

Trudno nie porównywać Duchów do „Opowieści Wigilijnej” Charlesa Dickensa. Autorzy scenariusza Scott Moore i Jon Lucas (razem pracowali przy „Kac Vegas” i „Kontroli gniewu”) dokładnie wykorzystali dickensowski mechanizm przedstawienia bohatera i jego losów – oglądamy zimnego drania, który z czasem zmienia się w ciepłego faceta.

WP

Historia opowiedziana przez reżysera Marka Watersa („Jak w niebie”, „Wredne dziewczyny”, „Zakręcony piątek”, „Bez pamięci”) pojawiła się na ekranach amerykańskich i brytyjskich kin 1 maja i wspięła się na 2 miejsce w rankingach. Na świecie produkcja zarobiła prawie 100 milionów dolarów. W Polsce premiera kinowa miała miejsce 29 maja a film zgromadził 136 000 widzów.

Kluczem do sukcesu okazało się zaangażowanie największych gwiazd ekranu. Odtwórcą głównej roli męskiej został główny amant Hollywood Matthew McConaughey („Nie wszystko złoto co się świeci” „Podwójna gra”, „Miłość na zamówienie”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, „Powiedz tak”), partnerowała mu Jennifer Garner („Plac Waszyngtona”, „Złap mnie jeśli potrafisz”, „Dzisiaj 13 jutro 30”). Na ekranie prezentuje się także gwiazda pierwszego formatu - Michael Douglas („Fatalne zauroczenie”, „Nagi instynkt”, „Nikomu ani słowa”) jako duch wujka Wayna!

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP