Trwa ładowanie...
d4154wa

Dumbledore wujkiem Misia Paddingtona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dumbledore wujkiem Misia Paddingtona
d4154wa

Michael Gambon i Imelda Staunton zasilili obsadę filmu "Paddington".

Aktorzy znani z filmów o Harrym Potterze sportretują odpowiednio wujka Pastuzo i ciotkę Lucy tytułowego bohatera, któremu głosu użyczy Ben Whishaw.

Gadającego misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadka znalazła na stacji kolejowej angielska rodzina Brownów. Tajemnicze stworzonko pochodzi z Peru, ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem: "Proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Paddington zostaje nowym członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

d4154wa

Za adaptację popularnych książek dla dzieci o misiu Paddingtonie odpowiadają producent "Harry'ego Pottera", David Heyman, oraz reżyser Paul King, który wraz z Hamishem McCollem napisał scenariusz. Zgodnie z obowiązującymi trendami dzieło będzie hybrydą filmu aktorskiego i animacji CGI.

Premiera została wyznaczona na 23 listopada.

Michael Gambon znany jest z roli Dumbledore'a w cyklu o Harrym Potterze. W tej samej serii Imelda Staunton wcieliła się w Dolores Umbridge. Uznanie przyniosła jej kreacja w dramacie "Vera Drake".

d4154wa

Podziel się opinią

Share

d4154wa

d4154wa