Trwa ładowanie...

''Dunkirk'': Harry Styles wierci się na planie

Share
''Dunkirk'': Harry Styles wierci się na planie
d3fspwp

W sieci pojawiły się niecodzienne klipy z udziałem Harry'ego Stylesa z planu filmu "Dunkirk" Christophera Nolana.

Fabuła "Dunkirk" ma być inspirowana operacją Dynamo, w której 338 tysięcy żołnierzy alianckich ewakuowało się z Dunkierki na przełomie maja i czerwca 1940 roku.

W obsadzie znaleźli się Tom Hardy, Mark Rylance, Cillian Murphy i Kenneth Branagh. Wśród młodzieży zobaczymy Fionna Whiteheada w roli głównej, Jacka Lowdena, Aneurina Barnarda i właśnie Harry'ego Stylesa.

d3fspwp

Na twitterowym koncie pewnej fanki wokalisty One Direction pojawiły się amatorskie filmiki z planu. Widać na nich jak Styles wierci się, a dokładnie dziwnie kręci tyłkiem. Klipy znajdują się tutaj oraz tu.

Za muzykę odpowiadać będzie Hans Zimmer. Christopher Nolan kręci na podstawie własnego scenariusza. Premiera planowana jest na 2017 rok.

Najnowszy longplay One Direction, "Made in the A.M.", ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik. Obecnie członkowie zespołu zajmują się indywidualnymi projektami. Dla Harry'ego Stylesa "Dunkirk" jest filmowym debiutem. Niedawno artysta podpisał wart 80 milionów dolarów kontrakt z Columbia Records.

d3fspwp

Podziel się opinią

Share
d3fspwp
d3fspwp