ycipk-3o24fv
ycipk-3o24fv

Dwoje do poprawki - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Dwoje do poprawki” (ang. Hope Springs) to amerykańska komedia romantyczna z 2012 roku z Meryl Streep w roli głównej. Scenariusz wyszedł spod pióra Vanessy Taylor ("Gra o tron"). Za kamerą stanął David Frankel, z którym Streep pracowała wcześniej na planie "Diabeł ubiera się u Prady". Film wyprodukowali Todd Black, Jason Blumenthal, Guymon Casady oraz Steve Tisch.

"Dwoje do poprawki" opowiada o małżeństwie z 30-letnim stażem. Kay i Arnold są do siebie bardzo przywiązani, ale po kilkudziesięciu latach małżeństwa Kay odczuwa potrzebę dodania szczypty pikanterii do ich związku. Gdy dowiaduje się, że w niewielkim mieście uznany specjalista prowadzi skuteczne terapie małżeńskie, usiłuje namówić sceptycznego męża, aby udał się z nią na tygodniowy turnus.

Już samo przekonanie upartego Arnolda, by ruszył się z domu, jest niełatwym zadaniem. Jednak prawdziwym wyzwaniem dla obojga okaże się moment, gdy będą musieli na nowo rozniecić iskrę, dzięki której dawno temu postanowili być razem.

Meryl Streep zagrała nieszczęśliwą małżonkę. Steve Carell wcielił się w terapeutę dr. Felda. Męża głównej bohaterki sportretował Tommy Lee Jones. O główną rolę męską ubiegali się wcześniej Jeff Bridges i Philip Seymour Hoffman, jednak obaj panowie wycofali się z rywalizacji. W pozostałych rolach w filmie wystąpili: Jean Smart jako Eileen, Susan Misner - Dana Feld, Marin Ireland – Molly, Lee Cunningham – Żona, Bill Ladd – Sam, Ben Rappaport – Hank, Patch Darragh – Mark, Paul Jude Letersky – Mąż.

ycipk-3o24fv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-3o24fv
ycipk-3o24fv