Trwa ładowanie...
19-01-2007 12:49

Dziś premiera "Dlaczego nie!"

Dziś premiera "Dlaczego nie!"Źródło: MTL Maxfilm, Bartłomiej Zaranek
d13rt1j

Blask filmowych gwiazd - i błyski dziennikarskich fleszy. Kolejki fanów przed kinami, nawet w środku nocy – tak przedstawia się premiera nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego pt.: Dlaczego nie!.

Film wszedł właśnie na ekrany. Pierwsi widzowie pojawili się w kinach minutę po północy z czwartku na piątek - to moment, na który czekali aż pół roku. A dokładnie od 5. sierpnia, gdy na planie padł pierwszy klaps. Oficjalna premiera – z udziałem reżysera i aktorów – odbędzie się jednak 20 godzin później, w warszawskim kinie Silver Screen.

Na imprezie pojawią się największe filmowe gwiazdy – z Maciejem Zakościelnym, Anną Cieślak, Małgorzatą Kożuchowską, Tomaszem Kotem i Przemkiem Cypryańskim na czele.

d13rt1j

Nie zabraknie też Anny Przybylskiej, która w Dlaczego nie! zagrała... rozkapryszoną gwiazdę. Przed premierą nie kaprysiła jednak w ogóle. Specjalnie odłożyła nawet wylot do Turcji, gdzie mieszka na stałe razem z mężem – gwiazdą klubu piłkarskiego w Antalyi. Na widowni - i na srebrnym ekranie - zobaczymy również gwiazdy serialu „Na Wspólnej”: Joasię Jabłczyńską i Jakuba Wesołowskiego.

Kto w kinie będzie, już wiadomo. Zagadką jednak pozostaje z kim – i w czym. Paparazzi zapolują na pewno na Małgorzatę Kożuchowską, która słynie z oryginalnych sukni i fryzur. W „Dlaczego nie!” zobaczymy ją m.in. w seksownym staniczku – uplecionym z nakrapianych piórek i sztucznych brylancików… Czy jej kreacja na premierę przebije tą z filmu? Odpowiedź już dziś.

Tajemnicą jest również, w czyim towarzystwie gwiazdy się pojawią. Bo komedii romantycznej samotnie oglądać nie wypada! Maciej Zakościelny zaprosi zapewne swoją aktualną dziewczynę – Izabellę Miko. Tomasz Kot przyjdzie z żoną. Ale kto stanie u boku Przemka Cypryańskiego? Tego nie wie nikt. Młody aktor – gwiazdor serialu „M jak Miłość” – twierdzi uparcie, że serce ma wciąż wolne...

Uroczysta premiera Dlaczego nie! rozpocznie się tuż po 20-tej. Relacja z imprezy już wkrótce!

d13rt1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13rt1j