Trwa ładowanie...
d20zrlo
Aktualności

Ed Harris superzły w "Westworld"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ed Harris superzły w "Westworld"
d20zrlo

Ed Harris zasilił obsadę nowego serialu HBO, "Westworld".

Produkcja będzie oparta na kultowym futurystycznym westernie "Świat Dzikiego Zachodu". Akcja oryginalnego filmu z 1973 roku w reżyserii Michaela Crichtona rozgrywa się w parku wypoczynkowym przyszłości. Ludzie mogą wejść do świata starożytności, średniowiecza czy westernu i toczyć zawsze zwycięskie walki z robotami. Na skutek awarii jeden z robotów (w tej roli Yul Brynner parodiujący swój wygląd z "Siedmiu wspaniałych") zamiast dać się pokonać rusza do walki z ludźmi.

Ed Harris zagra superłotra, Człowieka w czerni (The Man in Black), który opisywany jest jako ucieleśnienie wszelkiego zła.

d20zrlo

Udział w cyklu wcześniej potwierdzili Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Rodrigo Santoro i Shannon Woodward oraz Jeffrey Wright, a także James Marsden i Eddie Rouse.

Serial zrealizują autor m.in. serialu "Lost - Zagubieni" J.J. Abrams oraz twórca sensacyjnej serii "Wybrani" Jonathan Nolan. Produkuje Jerry Weintraub. Za scenariusz odpowiadają Nolan i Lisa Joy ("Tożsamość szpiega"). Nolan wyreżyseruje pilotowy odcinek.

Harris zagrał ostatnio w dramacie "Cymbeline" i westernie "Frontera".

d20zrlo

Podziel się opinią

Share
d20zrlo
d20zrlo