Trwa ładowanie...
Ed Skrein

Ed Skrein będzie Ajaksem

Share
Ed Skrein będzie Ajaksem
d1mjuu7

Ed Skrein potwierdził swój udział w ekranizacji komiksu "<a href="http://film.wp.pl/deadpool-6027735482430593c">Deadpool</a>".

Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X. Żołnierz odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W obsadzie znaleźli się Gina Carano, T.J. Miller oraz Morena Baccarin jako Copycat. Brianna Hildebrand zagra mutanta Ellie Phimister. Bohaterka znana jest także jako Negasonic Teenage Warhead (imię to zainspirowała piosenka grupy Monster Magnet). Dziewczyna ma zdolności telepatyczne i może przewidywać przyszłość.

Ed Skrein już wcześniej dostał angaż. Teraz na Twitterze aktor potwierdził tę informację dodając, iż wcieli w postać znaną jako Ajax. Bohater ten miał bezpośredni wpływ na to że Wade Wilson stał się Deadpoolem. Jest maszyną do zabijania, która z powodu usunięcia nerwów ma bardzo wysoką tolerancję na ból.

Zdjęcia zaczęły się w Vancouver. Za kamerą debiutuje Tim Miller, a produkuje Simon Kinberg. Autorami scenariusza są Rhett Reese i Paul Wernick.

Premierę zaplanowano na luty 2016 roku.

d1mjuu7

Podziel się opinią

Share
d1mjuu7
d1mjuu7