Trwa ładowanie...

Elton John i Kingsman

Share
Elton John i Kingsman
douiqp6

Elton John prowadzi rozmowy odnośnie udziału w kontynuacji komedii szpiegowskiej "Kingsman: Tajne służby".

Przypomnijmy, że bohaterem oryginalnego obrazu z 2015 roku był starzejący się agent brytyjskich służb specjalnych Harry (w tej roli Colin Firth), który wprowadzał do zawodu młodego podopiecznego (Taron Egerton). Oparta na komiksie Marka Millara i Dave'a Gibbonsa część pierwsza bardzo spodobała się recenzentom i równie dobrze poradziła sobie w box office. O realizacji kontynuacji reżyser i producent dzieła, Matthew Vaughn, mówił jeszcze przed światową premierą.

douiqp6

Akcja sequela będzie się rozgrywać w USA. Na pewno do swych ról wracają Taron Egerton jako Eggsy i Mark Strong jako Merlin. Halle Berry ma wcielić się w szefową Statesmenów. Czarnym charakterem będzie niejaka Poppy, którą zagrać ma Julianne Moore. Ekipę zasilił również Pedro Pascal.

Do obsady ma szansę dołączyć brytyjski wokalista, sir Elton John. Jak na razie nie wiadomo jaka rola przypadnie piosenkarzowi.

Vaughn wraz z Jane Goldman napisał scenariusz i zajmie się produkcją.

Najnowsza płyta Eltona Johna "Wonderful Crazy Night" ukazała się 5 lutego 2016 roku. 18 czerwca artysta wystąpi podczas siódmej edycji Life Festival Oświęcim. Na małym ekranie będzie go można zobaczyć w serialu "Nashville".

douiqp6

Podziel się opinią

Share
douiqp6
douiqp6