Trwa ładowanie...
spectre
21-10-2015 16:24

ENEMEF: Minimaraton Bonda

ENEMEF: Minimaraton BondaŹródło: East news
d13yuqg
d13yuqg

ENEMEF: Minimaraton 007 to spotkanie oko w oko z najsłynniejszym tajnym agentem wszech czasów. Tego wieczoru poznamy intrygujące sekrety misji szpiega z licencją na zabijanie i damy się porwać w wir niebezpiecznych, widowiskowych akcji w walce ze złem. Nie zabraknie mocnych emocji, drogich samochodów, pięknych kobiet, dobrego alkoholu i ciętego dowcipu. O wszystko to zadba nie kto inny, jak bezwzględny i magnetyczny Bond. James Bond.

Podczas Minimaratonu 007 zostaną zaprezentowane dwa filmy z serii o Jamesie Bondzie: najnowszy "Spectre" na dwa dni przed polską premierą oraz poprzedzający go, wyśmienity "Skyfall". To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najnowszą część słynnego cyklu przed wszystkimi.

ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy - od kilkunastu lat na ekranach najlepszych kin. Jedna noc, kilka filmów i od kilku do kilkunastu godzin w innym wymiarze kina! Przykładowe repertuary z ostatnich miesięcy: Noc Grozy i Horrorów, Noc Iron Man, Maraton Szybkich i Wściekłych, Noc Allena, Noc z Obcym, Noc Oscarowa i wiele innych: www.enemef.pl/archiwum.

ENEMEFy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu w około 30 Multikinach w prawie całej Polsce. Aktualne repertuary oraz możliwość zapisania się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem: www.enemef.pl.

d13yuqg

Aby nie przegapić kolejnych ENEMEFów zarejestruj się na www.enemef.pl/rejestracja i zapisz się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem.

Do końca roku w repertuarze prawdziwy maraton maratonów:
- Noc Filmów z Johnnym Deppem (23/10),
- coroczna Noc Grozy i Horrorów (30/10),
- Maraton Bonda z przedpremierowym pokazem Spectre (04/11),
- Noc Komedii Romantycznych z premierą Listy do M. 2 (13/11),
- Noc Igrzysk Śmierci z premierą drugiej części Kosogłosa (20/11),
- Noc Szpiegów z premierą Mostu Szpiegów (04/12).

We wstępnych planach na 2016 rok jest m.in. Noc Gwiezdnych Wojen, Noc Ojca Chrzestnego, Noc Monty Pythona... Aby nie przegapić przyszłych ENEMEFów warto zarejestrować się na www.enemef.pl/rejestracja i w ten sposób zapisać się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem - dodatkowo dzięki rejestracji można uzyskać zniżkę na bilety nawet do 12 zł.

d13yuqg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13yuqg