ycipk-z3u2cm

''Finding Dory'': Będzie sequel ''Gdzie jest Nemo?''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Finding Dory'': Będzie sequel ''Gdzie jest Nemo?''
(disney.pl)
ycipk-z3u2cm

Wytwórnia Pixar potwierdziła, że niebawem ruszą pracę nad kontynuacją dziecięcego przeboju *"Gdzie jest Nemo?". Sequel będzie nosił tytuł "Finding Dory" ("Gdzie jest Dory?").*

Akcja drugiej części przygód morskich stworzonek będzie rozgrywała się dokładnie rok po wydarzeniach znanych z "Gdzie jest Nemo?".

Fabuła sequela będzie skupiać się na perypetiach zapominalskiej rybki Dory, której w oryginalnej wersji głosu udzieliła Ellen DeGeneres. Prezenterka jest zadowolona z decyzji Pixara.

ycipk-z3u2cm

- Nie jestem wściekła, że to tak długo trwało - mówi DeGeneres. - Ludzie z Pixara musieli przecież nakręcić "Toy Story 16". Ale warto było czekać. Scenariusz jest fantastyczny, pełen miłości, humoru oraz... scen z Dory.

W kontynuacji nie zabraknie także taty Nemo, Marlina, któremu głosu ponownie użyczy Albert Brooks. W "Finding Dory" zobaczymy także Nemo, ale głosu udzieli mu prawdopodobnie nowy aktor, ponieważ dubbingujący go przed laty Alexander Gould jest już dorosły.

W kinach niedawno emitowano "Gdzie jest Nemo?" w wersji 3D. Premierę "Finding Dory" zaplanowano na 5 listopada 2015 roku.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-z3u2cm

ycipk-z3u2cm
ycipk-z3u2cm