ycipk-sxjcbw
ycipk-sxjcbw

Flash - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-sxjcbw

"Flash" to dramat z 1997 roku opowiadający o przyjaźni nastolatka i wystawionego na sprzedaż konia. Produkcja należy do serii The Wonderful World of Disney, czyli rodziny produkcji telewizyjnych emitowanych w dużych stacjach. "Flash" trafił też do kin.

Flash – zarys fabuły

Conner Strong (Lucas Black) marzy o zakupie konia imieniem Flash, znajduje więc pracę, by zdobyć pieniądze. Udaje mu się osiągnąć cel, ale szczęście nie trwa długo. Rodzina chłopaka zaczyna zmagać się z problemami finansowymi, a David Stron (Brian Kerwin) wyjeżdża w celach zarobkowych. Gdy pieniądze od ojca przestają przychodzić, Conner nie ma wyjścia i sprzedaje Flasha.

Conner nie chce pozostawić Flasha w rękach nowych, bezwzględnych właścicieli. Wykrada konia i wyrusza na poszukiwanie Davida.

Flash – informacje o filmie

ycipk-sxjcbw

W 1998 roku produkcja zdobyła trzy nominacje podczas 19. ceremonii rozdania Youth in Film Awards. "Flash" miał szansę na statuetkę w kategorii najlepszy film familijny. Lucas Black nominowany był za główną rolę, a Shawn Toovey grający Tada Rutherforda za rolę drugoplanową.

Reżyserem "Flasha" był Simon Wincer znany jako twórca filmu familijnego Uwolnić orkę (1993), a także produkcji takich jak "Na południe od Brazos" (1989), "Cudowny koń" (1983), "Arlekin" (1980) czy serialu "Kroniki młodego Indiany Jonesa".

ycipk-sxjcbw
Tytuł oryginalny

Flash

Gatunek

dramat, przygodowy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1997

Data światowej premiery

21.12.1997

Czas trwania

90 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-sxjcbw
ycipk-sxjcbw