Trwa ładowanie...
d3b8zf6

Forever my girl

Najnowsze informacje
5.0
(3 głosy)
Oceń:
6
1
d3b8zf6
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Forever my girl" to melodramat wyreżyserowany przez Bethany Asthon Wolf. W filmie poza ciekawą fabułą warto zwrócić uwagę na muzykę. Dźwięki ccountry sprawiają, że seans jest prawdziwą przyjemnością.

Forever my girl – opis fabuły

Akcja melodramatu "Forever my girl" rozgrywa się w Saint Augustine w stanie Luizjana, gdzie poznajemy Josie porzuconą przez Liama przed ołtarzem.

Mija osiem lat. Liam jest sławnym muzykiem country. Nie chce wracać do rodzinnej miejscowości, jednak śmierć przyjaciela sprawia, że Liam decyduje się pojechać na pogrzeb. Choć bardzo chce ukryć swoją tożsamość, Josie rozpoznaje chłopaka. Po pogrzebie Liam odwiedza dawno niewidzianego ojca, pastora Briana. Następnie udaje się do miasta, gdzie spotyka Josie i jej 7-letnią córkę, Billy. Okazuje się, że to córka Liama...

Jak potoczą się dalsze losy Josie i Liama? Czy Josie uda się wybaczyć chłopakowi, a Billy zaakceptować tatę, którego nie widziała od urodzenia? Czy Liam zrezygnuje z kariery muzycznej dla rodziny?

Film o miłości "Forever my girl" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uwielbiają wzruszające produkcje z niebanalną fabułą.

Forever my girl – ciekawostki

  • Film "Forever my girl" powstał na podstawie opowiadania Heidi McLaughlin. Inspiracją dla autorki było zdjęcie mężczyzny, który próbował przeprosić dziewczynę, zamieszczone na portalu Facebook;
  • Alex Roe (odgrywający Liama) na potrzeby filmu nauczył się śpiewać i grać na gitarze w trzy miesiące;
  • Film "Forever my girl" na DVD i Blu-ray ukazał się 24 kwietnia 2018 roku;
  • W książce Josie i Liam mają syna, Noah. Ponadto Liam jest członkiem bandu 4225 West;
  • Heidi McLaughlin pojawia się w filmie w scenie pogrzebu;
  • Zdjęcia do romansu "Forever my girl" były kręcone w stanie Georgia;
  • Bethany Ashton Wolf i Eulyn Hufkie zajmująca się kostiumami zaczęły pracować nad sukienką, którą Josie miała na randce z Liamem, pięć miesięcy przed rozpoczęciem zdjęć do filmu;
  • Choć zarówno w książce, jak i filmie manager Liama ma na imię Sam, to w filmie jest kobietą, która ma obsesję na punkcie muzyka. W powieści Sam to mężczyzna.
Forever my girl
Tytuł oryginalny

Forever my girl

Gatunek

Melodramat, Muzyczny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

19.01.2018

Czas trwania

104 min.

Reżyser
Obsada
d3b8zf6

Podziel się opinią

6
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b8zf6
d3b8zf6
d3b8zf6