Trwa ładowanie...
doktor who
29-05-2014 16:03

Foxes u doktora Who

Foxes u doktora Who
d1ds2u0
d1ds2u0

Popowa wokalistka Foxes potwierdziła udział w nowym sezonie serialu "Doktor Who".

Foxes naprawdę nazywa się Luisa Rose Allen. Pochodząca ze wschodniego Londynu dziewczyna zasłynęła piosenką "Youth" i w niedługim czasie stała się ulubienicą m.in. Katy Parry. Podczas niedawnego wywiadu w BBC Radio 1, artystka zdradziła, że wystąpi w jednym z odcinków serii science fiction i wykona również swój singel.

- Nakręciłam to wczoraj, to legendarny serial - cieszy się młoda wokalistka. - Nie mogę uwierzyć, że będę w odcinku "Doktora Who".

Realizacja nowej serii trwa już od stycznia. W nadchodzącej odsłonie wystąpią Peter Capaldi jako Doktor Who, Jenna Coleman jako Clara Oswald, a także Samuel Anderson (Danny Pink), Neve McIntosh (Madame Vastra), Catrin Stewart (Jenny Flint), Dan Starkey (Strax) i Paul Hickey (Inspektor Gregson). Premierę ósmego sezonu zaplanowano na sierpień.

"Doktor Who" realizowany jest od ponad 50 lat. Przed Capaldim w tytułowego bohatera wcielali się Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith i - na chwilę - John Hurt.

13 maja w sprzedaży pojawił się debiutancki album Foxes, "Glorious".

d1ds2u0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ds2u0