Trwa ładowanie...
d34rhup
Aktualności
+1

"Fru": W kinacha 21 listopada

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fru": W kinacha 21 listopada
(Kino Świat)
d34rhup

Twórcy familijnych przebojów *"Frankenweenie" i "Fantastyczny Pan Lis" przedstawiają "Fru!" – odlotową opowieść o nieopierzonym bohaterze z przypadku. Autorem ścieżki dźwiękowej do podniebnych przygód uroczego żółtodzioba jest laureat Oscara za muzykę do "Zakochanego Szekspira" – Stephen Warbeck.*

Natomiast koncept artystyczny i projekty graficzne to dzieło wyobraźni i talentu Benjamina Rennera, autora zachwycającej, nominowanej do Nagrody Akademii krótkometrażówki „Ernest i Celestyna”. W oryginalnej wersji językowej bajki swoich głosów użyczają m.in. Dakota Fanning, Danny Glover, Christine Baranski i Seth Green. Skład polskiego dubbingu komedii z polotem poznamy wkrótce. W polskich kinach „Fru!” rozwinie skrzydła 21 listopada. Żółty ptaszek imieniem Gus czuje się niedoceniany przez stado. Na przekór drwinom kolegów postanawia udowodnić pierzastym pobratymcom, że jego także stać na bohaterski wyczyn. Wkrótce mały skrzydlak o wielkiej odwadze stanie na czele niebezpiecznej i pełnej niezwykłych przygód wyprawy, mającej przeprowadzić ptasie stado wprost do ciepłych krajów. W podniebnej ekspedycji z krańców Europy do serca gorącej Afryki może liczyć na oddanych przyjaciół oraz pomoc pewnej nietuzinkowej biedronki.

„Wierzymy, że „Fru!” pobudzi wyobraźnię dzieci, młodzieży i dorosłych. To przepięknie napisana opowieść o sile samopoznania, która zabiera widzów w niezapomnianą podróż. Nasz film jest jednocześnie przezabawną komedią i chwytającą za serce baśnią o dążeniu do realizacji własnych marzeń” – producent Corinne Kouper dla Screen Daily.

* "FRU!" W kinach od 21 listopada 2014*

d34rhup

Podziel się opinią

Share

d34rhup

d34rhup