Trwa ładowanie...
d2rodgk

Furia

Najnowsze informacje
3.4
(77 głosów)
Oceń:
1
d2rodgk

Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców „Casino Royale” i „Infiltracji”. Gwiazda kultowych filmów akcji - „Okup”, „Zabójcza broń”, „Teoria spisku” – znowu rządzi w kinach.

„Furia” (org. „Edge of Darkness”), doskonale skonstruowany thriller, to kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku.

Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa swojej córki, Emmy. Nie mogąc liczyć na sprawiedliwość w obliczu prawa, wypowiada prywatną wojnę tym, którzy są odpowiedzialni za jej śmierć. Aby wydobyć na światło dzienne prawdę, jest gotów zniszczyć wszystkich, którzy staną mu na drodze. Rozpoczęte przez niego dochodzenie prowadzi przez labirynt korporacyjnych oszustw i rządowych kłamstw. Czy rzeczywiście Emma była tylko niewinną ofiarą? Wkrótce sam staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Zobacz, co jest w stanie zrobić człowiek, gdy traci wszystko, co kocha.

Furia
Tytuł oryginalny

Edge of Darkness

Gatunek

dramat, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

23.04.2010

Czas trwania

117 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rodgk
d2rodgk
d2rodgk