Trwa ładowanie...
anna mucha
17-05-2010 12:09

Gdy pada, Mucha nie siada

Gdy pada, Mucha nie siadaŹródło: Fakt
d44tza4
d44tza4

[

]( http://www.fakt.pl )

Spacer w strugach rzęsistego deszczu? Mokra sukienka mini, która potem lepi się do ciała? To niezbyt przyjemne doświadczenie. Ale gdy deszcz zmoczy Anię Muchę (30 l.), szczęśliwi są wszyscy świadkowie tego niezwykłego pogodowego zjawiska...

Gdy niebo ciemnieje, zapowiadając rychłe nadejście deszczu, Ania Mucha zamiast siedzieć w domu, czym prędzej rusza w miasto. Kilka dni temu, gdy spotkaliśmy celebrytkę, z wyraźnym zadowoleniem spacerowała w ożywczych strugach majowego deszczu. A za nią snuły się tysiące rozmarzonych męskich spojrzeń.

d44tza4

Dlaczego? Bo mimo parasola cieniutka sukienka jurorki „You Can Dance” w oka mgnieniu zespoliła się z jej biustem, pośladkami i resztą apetycznego ciała. Cóż, gdyby zorganizować konkurs miss Polski mokrego podkoszulka, Mucha byłaby murowaną faworytką do zwycięstwa. Jej bliskie perfekcji ciało jest wprost stworzone, by je pokazywać. W każdych okolicznościach przyrody. Po prostu mucha nie siada! Niestety rozrywanej aktorce i jurorce nie wypada brać udziału w tak mało wyrafinowanych zabawach. I tylko czasem może sobie pozwolić na chwilę zapomnienia.

Ania nie posiadała się ze szczęścia, podobnie zresztą jak czujni obserwatorzy jej deszczowego spaceru. Mucha musi tylko uważać, by jej przechadzki nie skończyły się katarem. Bo to już jest o wiele mniej seksowne.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Górniak dostanie 70 tysięcy za jubileusz

d44tza4
d44tza4

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44tza4