Trwa ładowanie...
d2o9a5v

"Gra wstępna" trafi do Hollywood

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gra wstępna" trafi do Hollywood
(mat. dystrybutora)
d2o9a5v

Producent filmów "Terminator 2: Dzień sądu" oraz "Nagi instynkt", Mario Kassar, zajmie się realizacją remake'u japońskiego thrillera "Gra wstępna".

Oryginalny film wyreżyserował w 1999 roku Takashi Miike. To historia wdowca (w tej roli Ryo Ishibashi), który ma dość samotności i pragnie ponownie się ożenić. Nowej wybranki szuka w nietypowy sposób: przy pomocy znajomych z branży filmowej organizuje casting na rolę dla młodych kobiet. To świetna okazja, aby przyjrzeć się potencjalnym kandydatkom. Jedna z nich rzeczywiście przypada bohaterowi do gustu. Zafascynowany kobietą nie zważa na ostrzeżenia i brnie w związek, który okazuje się być dla niego morderczy.

Podstawą dla scenariusza filmu była powieść Ryu Murakamiego. Także remake będzie oparty na tej historii i fabularnie nie będzie różnił się od oryginalnego dzieła. Samotny wdowiec zorganizuje casting na nową ukochaną, w trakcie którego pozna balerinę, Evie Lawrence. Szybko nowa znajomość przemieni się w koszmar.

Za kamerą staje Richard Gray, który również napisał scenariusz. Zdjęcia rozpoczną się na jesieni, po tym jak reżyser ukończy obraz "Sugar Mountain" z Jasonem Momoa w roli głównej.

d2o9a5v

Podziel się opinią

Share

d2o9a5v

d2o9a5v