Trwa ładowanie...
d4kr8mr
d4kr8mr

Granice namiętności - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Film o legendarnym poecie, Dylanie Thomasie, "The edge of love". Obraz opowiada o prawdziwych zdarzeniach, jakie miały miejsce w 1945 roku.

Fabuła filmu pełna jest intryg i skomplikowanych relacji emocjonalnych.

Drogi dwóch otwartych na ludzi, błyskotliwych i niezależnych kobiet zostały skrzyżowane dzięki postaci zakochanego w obu pisarza.

Vera Phillips (Keira Knightley) i Thomas byli kochankami w czasach liceum. Los chciał, że spotkali się znowu po 10 latach. Vera pracuje jako piosenkarka, a Thomas pisze na zlecenie rządu scenariusze do filmów propagandowych.

d4kr8mr

Vera i Dylan stwierdzają, że mimo 10-letniej rozłąki uczucie nie wygasło i czują tę samą namiętność, co wcześniej. Jest jednak jeden problem...

Dylan ma żonę, Caitlin (Sienna Miller). Okazuje się jednak, że panie przypadają sobie do gustu i dają początek bardzo specyficznej relacji...

Caitlin, obecna żona Thomasa, od zawsze sprzyja swoim poligamicznym, chwilowym fascynacjom. Kiedy mąż przyprowadza do domu Verę, czuje się usatysfakcjonowana, że podziela jej sposób myślenia o związku.

Jednak niedługo potem Caitlin stwierdzi, że Vera nie jest tylko chwilową fascynacją jej męża i pozornie niewinna zabawa może przerodzić się w coś poważniejszego i niebezpiecznego dla ich małżeństwa.

Całą sytuację skomplikuje jeszcze jeden fakt...

d4kr8mr

Vera wyjdzie za mąż za piekielnie zazdrosnego Williama Killicka, który nie zamierza z założonymi rękami patrzeć jak jego młoda żona wpada w otchłań namiętności wobec innego mężczyzny.

Rozwścieczony William atakuje Dylana, używając karabinu maszynowego. Grozi, że wrzuci do jego domu granat. Atak ten zmusza Verę do ostatecznego wyboru pomiędzy mężem a przyjacielem, którego kocha.

Tytuł oryginalny

Edge of Love, The

Gatunek

biograficzny, dramat, romans, wojenny

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2008

Czas trwania

110 min.

Obsada
d4kr8mr

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d4kr8mr
d4kr8mr