ycipk-1ewlip
ycipk-1ewlip

Granice namiętności - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Film o legendarnym poecie, Dylanie Thomasie, "The edge of love". Obraz opowiada o prawdziwych zdarzeniach, jakie miały miejsce w 1945 roku.

Fabuła filmu pełna jest intryg i skomplikowanych relacji emocjonalnych.

Drogi dwóch otwartych na ludzi, błyskotliwych i niezależnych kobiet zostały skrzyżowane dzięki postaci zakochanego w obu pisarza.

Vera Phillips (Keira Knightley) i Thomas byli kochankami w czasach liceum. Los chciał, że spotkali się znowu po 10 latach. Vera pracuje jako piosenkarka, a Thomas pisze na zlecenie rządu scenariusze do filmów propagandowych.

ycipk-1ewlip

Vera i Dylan stwierdzają, że mimo 10-letniej rozłąki uczucie nie wygasło i czują tę samą namiętność, co wcześniej. Jest jednak jeden problem...

Dylan ma żonę, Caitlin (Sienna Miller). Okazuje się jednak, że panie przypadają sobie do gustu i dają początek bardzo specyficznej relacji...

Caitlin, obecna żona Thomasa, od zawsze sprzyja swoim poligamicznym, chwilowym fascynacjom. Kiedy mąż przyprowadza do domu Verę, czuje się usatysfakcjonowana, że podziela jej sposób myślenia o związku.

Jednak niedługo potem Caitlin stwierdzi, że Vera nie jest tylko chwilową fascynacją jej męża i pozornie niewinna zabawa może przerodzić się w coś poważniejszego i niebezpiecznego dla ich małżeństwa.

Całą sytuację skomplikuje jeszcze jeden fakt...

ycipk-1ewlip

Vera wyjdzie za mąż za piekielnie zazdrosnego Williama Killicka, który nie zamierza z założonymi rękami patrzeć jak jego młoda żona wpada w otchłań namiętności wobec innego mężczyzny.

Rozwścieczony William atakuje Dylana, używając karabinu maszynowego. Grozi, że wrzuci do jego domu granat. Atak ten zmusza Verę do ostatecznego wyboru pomiędzy mężem a przyjacielem, którego kocha.

Tytuł oryginalny

Edge of Love, The

Gatunek

biograficzny, dramat, romans, wojenny

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2008

Czas trwania

110 min.

Obsada
ycipk-1ewlip
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-1ewlip
ycipk-1ewlip