Trwa ładowanie...
d1a92i3

Greta Gerwig w basenie

Share
Greta Gerwig w basenie
d1a92i3

W sieci pojawił się kolejny klip z filmu "The Humbling" z *Alem Pacino i Gretą Gerwig w rolach głównych.*

Obraz powstał na podstawie powieści Philipa Rotha, "Upokorzenie". Bohaterem dzieła jest aktor, którego w latach młodości, dzięki występom na deskach nowojorskich teatrów, otaczała sława. Teraz brakuje mu już pewności siebie. Wpada w kryzys, a jedynym ratunkiem wydaje się ucieczka poza miasto. W jego życiu pojawia się też dużo młodsza kobieta, jednak znajomość z nią nie będzie klasyczną historią miłosną.

W rolach głównych wystąpili Al Pacino i Greta Gerwig. W obsadzie znaleźli się też Dianne Weist, Nina Arianda, Kyra Sedgwick oraz Mandy Patinkin.

d1a92i3

Za kamerą dzieła stanął Barry Levinson ("Rain Man"), który pracował już z Pacino na planie obrazu "Jack, jakiego nie znacie".

Fragment, który można zobaczyć poniżej przedstawia Gretę Gerwig pływającą wieczorem w basenie. Dziewczynie przygląda się Al Pacino, który przyznaje, że uratowała mu ona życie.

Światowa premiera "The Humbling" odbyła się 30 sierpnia w trakcie 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji (27 sierpnia - 6 września). Obraz znalazł się też w programie sekcji Special Presentations podczas tegorocznego Toronto International Film Festival (4-14 września).

d1a92i3

Podziel się opinią

Share
d1a92i3
d1a92i3