Trwa ładowanie...
duyp7vq
Aktualności
+1

Guy Ritchie znalazł złoczyńcę

Share
Guy Ritchie znalazł złoczyńcę
duyp7vq

Luca Calvani zagra czarny charakter w filmie "The Man from U.N.C.L.E.".

Projekt powstanie w oparciu o serial emitowany w latach 1964-1969. W rolach głównych wystąpili wówczas Robert Vaughn i David McCallum, którzy wcielili się odpowiednio w postaci Napoleona Solo i Ilya Kuryakina, superagentów pracujących dla organizacji United Network Command for Law Enforcement (U.N.C.L.E.).

Akcja filmu rozgrywać się będzie we wczesnych latach 60. Agent CIA Solo oraz agent KGB Kuryakin muszą odłożyć na bok wzajemne animozje, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie kruchej równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

duyp7vq

W nowej wersji w Napoleona Solo wcieli się Henry Cavill, a w Kuryakina - Armie Hammer. Luca Calvani zagra bogatego Włocha, który pod koniec II wojny światowej szmuglował złoto nazistów. W obsadzie znaleźli się również Alicia Vikander, Elizabeth Debicki, Jared Harris oraz Hugh Grant.

Za reżyserię odpowiada Guy Ritchie ("Sherlock Holmes").

Lucę Calvaniego mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Zakochani w Rzymie" i w serialu "Moda na sukces".

duyp7vq

Podziel się opinią

Share
duyp7vq
duyp7vq